O nas

Dlaczego Prestige SPA?

DRODZY PAŃSTWO

Mam niezwykłą przyjemność zaprosić Was do mojego Studia Kosmetycznego „Prestige”. Atutem Salonu jest wysoko wykwalifikowany zespół, który tworzą: Kosmetolog, Lekarz medycyny estetycznej, Fizjoterapeuta, doświadczona kadra kosmetyczek. Walor Salonu to również najwyżej jakości sprzęt oraz profesjonalne kosmetyki.

Ostatni rok obfitował w wiele szkoleń i nowości wprowadzonych w Salonie. Najważniejszym wyróżnieniem było dołączenie do Salonów objętych prestiżowym patronatem Insitutu Esthederm oraz rozpoczęcie pracy na ich kosmetykach.

10 lat istnienia Salonu to dobry czas na podsumowanie, ale tez doskonały moment na wyznaczenie sobie kolejnych celów. Serdecznie dziękuje Naszym wieloletnim klientkom za liczne wyrazy uznania i cieszę się, że są zadowolone z Naszych usług. Miałam marzenie by połączyć prace z pasją. Udało mi się je zrealizować i stworzyć Salon Kosmetyczny inny niż wszystkie. Dla moich Klientek to miejsce jest czasem szczególnym. Przychodzą tu, aby zapomnieć o codziennych troskach, poczuć się piękne i rozpieszczane. Oferujemy usługi najwyższej jakości przy dźwiękach kojącej muzyki, w atmosferze relaksu i odprężenia.

Serdecznie zapraszam do Salonu Kosmetycznego „Prestige”.

Sylwia J.

Indywidualne podejście do klienta, profesjonalny sprzęt i kosmetyki, miła atmosfera i "złote ręce" Pani Ilony to wystarczająca ilość powodów aby odwiedzić Studio Kosmetyczne Prestige. Szczerze polecam.

Sylwia J.
Katarzyna J.

Przez długi czas nie chciałam się przekonać do manicure hybrydowego. Teraz żałuję, że zrobiłam to tak późno. W żadnym innym gabinecie moje paznokcie nie były zrobione tak profesjonalnie. Gorąco polecam!

Katarzyna J.
Kasia K.

Gorąco polecam!
Pełnia szczęścia i relaksu 😀

Kasia K.
Katarzyna K.

Jeśli w jednym słowie miałabym opisać wizytę w studiu to było by to słowo RELAKS. Oprócz przynoszącego efekt zabiegu, relaksującego masażu i cudownej maseczki otrzymałam mnóstwo porad na temat dbania o cerę, które w praktyce sprawdziły się w 100%.

Katarzyna K.
Alicja M.

Miło, szybko, sprawnie a przede wszystkim profesjonalnie 🙂 polecam!

Alicja M.
Bożena S.

Kiedy 5 lat temu pierwszy raz odwiedziłam Prestige Spa, nie sądziłam, że zwiążę się z tym miejscem na długie lata, ponieważ nigdy żaden gabinet nie przekonał mnie do siebie w 100%. Ten salon jest inny. Jakość usług, kosmetyki, na których pracuje zespół łączą się w całość, która spełnia moje potrzeby.

Bożena S.
Oskar D.

Genialne efekty depilacji laserowej.

Oskar D.
Zenia K.

Polecam 😉

Zenia K.
Nasza specjalna oferta

Zasługujesz na tę chwilę

Umów się na wizytę w naszym salonie