Makijaż okolicznościowy

Makijaż okazjonalny:

  • ślubny,
  • wieczorowy,
  • studniówkowy,
  • dzienny,
  • biznesowy.

Większość z nas zapomina o tym, że nawet delikatnie wykonany makijaż, sprawi, że nasza twarz zawsze będzie prezentowała się lepiej. Drobne zmiany, choćby podkreślenie oczu maskarą, delikatny róż na policzkach i pociągnięcie ust błyszczykiem, spowodują, że będziemy wyglądać po prostu promienniej, młodziej i bardziej kobieco. Wiele z pań uważa, że nie potrafi się malować, inne nie mają na to czasu. Makijaż wykonywany na co dzień nie wymaga wielkich umiejętności, jednak już ten bardziej okazjonalny potrzebuje profesjonalnej ręki wizażystki. Dzięki niej zarówno makijaż ślubny, jak i wieczorowy, na wielkie wyjścia, będzie prezentował się rewelacyjnie. Chodzi tu przede wszystkim o jego trwałość. Wykonany na bazie najwyższej jakości kosmetyków, indywidualnie dopasowanych do każdej kobiety, pozostanie nienaruszony do końca imprezy. Dodać do tego należy również technikę wykonania i różne ciekawe triki makijażowe, a spektakularny efekt jest gwarantowany.

Makijaż ślubny -to niezwykle istotny element wyglądu każdej Panny Młodej jak i wszystkich osób na które zwrócona jest w danym dniu uwaga. Kiedy wszystkie spojrzenia są zwrócone właśnie w Twoją stronę – musisz wyglądać perfekcyjnie. W tym dniu trzeba postawić również na trwałość i naturalność makijażu jak i fryzury. Po to, by przeżywać te niezapomniane chwile nie martwiąc się o nic.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach najwyższej jakości, kosmetykach selektywnych i ekskluzywnych, takich jak Helena Rubinstein, Dior, Sisley, La Prairie, Clarins. Dzięki użyciu kosmetyków luksusowych makijaż wygląda bardzo naturalnie a przy tym jest wyjątkowo trwały i bardzo efektowny. Każdy makijaż jest indywidualnie dopasowywany do typu urody i charakteru klientki oraz jej wymagań. Kosmetyki są starannie dopasowywane do typu cery i wieku.

Zalecamy przed makijażem zabieg pielęgnacyjny twarzy który dobierze kosmetyczka indywidualnie do rodzaju cery.