Zapraszamy: ul. Józefowska 35, Katowice  |  Zadzwoń: 535 544 655 lub 32 203 43 13
Bądź na bieżąco:

DEPILACJA LASEROWA

LASER DIODOWY INVICTUS

Zabiegi depilacji laserem diodowym pozwalają uzyskać trwałą, częściową redukcję owłosienia. Trwała redukcja dotyczy ok. 80-90% włosów. Reszta włosów może odrastać w ciągu życia, ale ich ilość jest niewielka i z reguły są to włosy delikatne i jaśniejsze. INVICTUS wyposażony jest w intuicyjny system bezpieczeństwa parametrów, dzięki czemu skutki uboczne są prawie niemożliwe. Dodatkowy komfort podczas zabiegu zapewnia mechanizm chłodzenia.

Depilacja laserem diodowym pozwala na termiczne usunięcie mieszka włosowego. Jest to proporcjonalne do ilości i wielkości barwników w nim zawartych. Proces ten prowadzi do zniszczenia i zaniku mieszka. Działanie lasera INVICTUS i emitowana przez urządzenie energia nie jest szkodliwa dla zdrowia. Laser diodowy działa powierzchownie i nie zakłóca czynności życiowych klienta. Zabiegi mogą być wykonywane u osób w każdym wieku. Mechanizm chłodzenia działa na skórę przeciwbólowo i daje przyjemne uczucie, nie powodując dyskomfortu podczas zabiegu. Każdy pacjent na światło lasera reaguje inaczej, dlatego też skóra po zabiegu może być zaróżowiona, a może też wystąpić obrzęk okołomieszkowy, utrzymujący się do kilku godzin od zabiegu, a nawet kilka dni przy skórze wrażliwej.
Pierwszy zabieg usuwa od 30 do 60% włosków, a po 3 zabiegach depilacji można zaobserwować efekt usunięcia około 80-90% owłosienia. Pozostałe włoski to delikatne, cienkie i jasne włoski. Co się odczuwa podczas zabiegu? W czasie zabiegu można odczuwać lekkie ukłucia oraz ciepło w okolicy, która jest poddawana zabiegowi. U niektórych osób może wystąpić lekkie uczucie pieczenia i szczypania. Należy jednak zwrócić uwagę na to, iż laser diodowy INVICTUS posiada specjalny mechanizm chłodzący, który zwiększa komfort podczas zabiegu, działa znieczulająco.

WIĘCEJ O ZABIEGU